(044)363-20-20
Елін - логістичні горизонти успішного бізнесу!

Елін - логістичні горизонти успішного бізнесу!

Елін - сервіс, перевірений часом!

Елін - сервіс, перевірений часом!

Елін - швидкість, якість, результат!

Елін - швидкість, якість, результат!

ТЕРМІНИ ТА ВИЗНАЧЕННЯ

 1. Умови надання послуг ТОВ Фірма “ЕЛІН Лтд” (далі – Умови) застосовуються до всіх договорів про надання послуг з міжнародної експрес-доставки, укладених між ТОВ Фірма “ЕЛІН Лтд” і фізичними або юридичними особами.
 2. Виконавець – означає ТОВ Фірма “ЕЛІН Лтд” (далі – ЕЛІН Лтд), що має офіційний статус експрес-перевізника з міжнародних відправлень відповідно до чинного законодавства України, її партнери, агенти, а також незалежні підрядники, пов’язані договірними зобов’язаннями.
 3. Замовник погоджується з тим, що Виконавець має право вступати в договірні відносини з третіми особами з метою виконання своїх зобов’язань з вибору маршруту та кінцевої доставки вантажу в найкоротші терміни.
 4. Технологія міжнародної доставки “від дверей до дверей” – це прийняття Відправлення кур’єром “ЕЛІН Лтд” в узгодженому з Замовником місці та його доставка одержувачу вантажу за адресою, що вказана в AWB.
 5. Технологія міжнародної доставки «від аеропорту до аеропорту» – це послуга доставки вантажу до найближчого аеропорту вантажоодержувача. Митне очищення та доставка вантажу з митного складу аеропорту прибуття здійснюється вантажоодержувачем самостійно.
 6. Експрес-перевезення – комплекс послуг, що здійснюються Виконавцем у зв’язку з перевезенням Відправлення будь-яким видом транспорту, його обробкою, зберіганням і т.п., з метою доставки одержувачу.
 7. Міжнародне експрес-відправлення (МЕВ) (далі – Відправлення) – належним чином запакована та оформлена кореспонденція або вантаж (крім заборонених законодавством України до переміщення через митний кордон України), на які складено AWB та які можуть перевозитися будь-яким способом, обраним Замовником, в тому числі повітряним, наземним транспортом або будь-яким іншим перевізником.
 8. Відправлення документального характеру – ділові папери, письмова кореспонденція ділова чи приватна, авіаквитки, копії документів, оригінали документів, які не заборонені до міжнародного перевезення, будь які повідомлення, що не мають комерційної цінності та заявленої вартості й не містять інформації, переміщення якої через митний кордон заборонено законодавством або на переміщення якої потрібні дозволи відповідних державних органів відповідної країни.
 9. Відправлення недокументального характеру – МЕВ, вмістом якого є товари (предмети) із заявленою вартістю. Таке МЕВ обов’язково супроводжується інвойсом.
 10. Заборонені предмети – означає будь-які речі та товари, перевезення яких заборонено відповідно до чинного національного та міжнародного законодавства, правил або інших нормативно-правових, розпорядчих актів будь-якої країни, територією якої здійснюється перевезення.
  Постанова Кабінету Міністрів України N468 від 28.05.12 Детальніше.
 11. Авіатранспортна накладна (AWB) – єдиний транспортний документ, який складається на кожне Відправлення, має оригінальний номер та є одноразовим договором на його перевезення. Замовник несе повну відповідальність за достовірність інформації, зазначеній в AWB.
 12. Інвойс – це документ, що надається продавцем покупцеві та містить перелік товарів, їх кількість і ціну, за якою вони поставлені покупцеві, формальні особливості товару (колір, вага ті інші), умови поставки і відомості про відправника та одержувача..
 13. Тарифи – тарифи на послуги з перевезення/надання інших послуг, що не включають в себе вартість митного оформлення, митні платежі, податки, збори та будь-які надбавки, окрім податку на додану вартість.
 14. Вага. Фактична вага визначається шляхом зважування відправлення на вагах. У разі перевищення об’ємної ваги над фізичною, тариф за відправлення визначається відповідно до об’ємної ваги. Об’ємна вага визначається вимірюванням габаритів відправлення за формулою:

Для міжнародних експрес відправлень:

ОБ’ЄМНА ВАГА [КГ] = Довжина [см] × Ширина [см] × Висота [см] / 5000

Для вантажного авто чи авіа відправлення:  

ОБ’ЄМНА ВАГА [КГ] = Довжина [см] × Ширина [см] × Висота [см] / 6000

Примітка: якщо відправлення має неправильну геометричну форму, то об’ємна вага вимірюється за його крайніми габаритами.

 

ПАКУВАННЯ ВАНТАЖУ

Надійна упаковка є життєво важливим елементом для транспортування експрес-відправлення вантажу. Замовник несе повну відповідальність за надійність та достатність пакування, його відповідність вазі та характеру вантажу.

 

ВАРШАВСЬКА КОНВЕНЦІЯ

Якщо перевезення вантажу здійснюється повітряним шляхом частково або цілком та передбачає кінцеву ціль або зупинку в країні, іншій ніж країна відправлення, застосовується Варшавська конвенція 1929 року, яка регулює та у більшості випадків обмежує відповідальність перевізника за збитки та пошкодження.
Конвенція для уніфікації деяких правил, що стосуються міжнародних повітряних перевезень.  Детальніше.