(044)363-20-20
Елін - логістичні горизонти успішного бізнесу!

Елін - логістичні горизонти успішного бізнесу!

Елін - сервіс, перевірений часом!

Елін - сервіс, перевірений часом!

Елін - швидкість, якість, результат!

Елін - швидкість, якість, результат!

ЕКСПОРТНІ ПОСЛУГИ

Міжнародна кур’єрська експрес-доставка кореспонденції та вантажів по всьому світу «від дверей до дверей»

Рекомендації по оформленню вантажів:

Для оформлення вантажів документального характеру (документи, CD, брошури, проспекти і т.д.) достатньо коректно заповненого товаро-транспортного документу –  авіаційної накладної.

Авіаційна накладна заповнюється англійською мовою, містить  детальну інформацію щодо відправника, одержувача, характеру вантажу та супроводжує ваше відправлення протягом всієї подорожі.

Для оформлення вантажів недокументального характеру (продукція, товари, зразки, і т д) обов’язковим документом є інвойс, який заповнюється і підписується самим відправником.

Перелік документів оформлення експортних вантажів від фізичної особи до 10 000 Євро:

 • Авіаційна накладна;
 • Оригінал інвойсу (4 екземпляри) з підписами декларанта;  Завантажити бланк
 • Оригінал заяви на митницю (1 екземпляр) українською мовою з підписами декларанта:
 • Оригінал підтвердження вартості товару в гривнях (для української митниці): чек, рахунок-фактура;
 • Копія паспорту (1,2 та сторінка з пропискою);
 • Інші додаткові документи в оригіналі (за необхідністю) фіто/вет/санітарні сертифікати, дозвільні документи на експорт, тощо;

Перелік документів оформлення експортних вантажів від юридичної особи до 150 Євро:

 • Авіаційна накладна;
 • Оригінал інвойсу (4 екземпляри) з підписами декларанта та мокрими печатками вашої компанії;  Завантажити бланк
 • Оригінал заяви на митницю (1 екземпляр) українською мовою з підписами декларанта та мокрими печатками вашої компанії;
 • Оригінал підтвердження вартості товару в гривнях (для української митниці): для юридичних осіб – калькуляція, видаткова накладна, або ввізні документи з відмітками (печатками) української митниці у валюті (USD чи EUR);
 • Копія витягу з Реєстру осiб, якi здійснюють операції з товарами, завірена мокрою печаткою вашої компанії;
 • Інші додаткові документи в оригіналі (за необхідністю) фіто/вет/санітарні сертифікати, дозвільні документи на експорт, тощо;

 

Перелік документів оформлення експортних вантажів від юридичної особи понад 150 Євро:

 • Авіаційна накладна;
 • Оригінал інвойсу (4 екземпляри) з підписами декларанта та мокрими печатками вашої компанії;  Завантажити бланк
 • Оригінал підтвердження вартості товару в гривнях (для української митниці): калькуляція, видаткова накладна, або ввізні документи з відмітками (печатками) української митниці у валюті (USD чи EUR);
 • Копія витягу з Реєстру осiб, якi здійснюють операції з товарами, завірена мокрою печаткою вашої компанії;
 • Зовнішньо-економічний договір (контракт)  або документ, що використовується в міжнародній практиці замість договору (контракту);
 • Пакувальний лист;
 • Інші додаткові документи в оригіналі (за необхідністю) фіто/вет/санітарні сертифікати, дозвільні документи на експорт, тощо;
 • Митна декларація;

 

Виклик кур’єра

Виклик кур’єра в нашій компанії здійснюється безкоштовно.

Звертаємо Вашу увагу, що виклик кур’єра бажано планувати заздалегідь, щоб ми могли створити найбільш швидкий і зручний маршрут, який забезпечить своєчасний забір вантажу і його відправлення.

У зв’язку з великою завантаженістю і щільним трафіком не завжди можливо забезпечити приїзд кур’єра до конкретного часу, тому при оформленні замовлення з оператором контакт-центру, просимо Вас заздалегідь обумовлювати певний період часу для приїзду кур’єра.

Залежно від часу прийому ваших вантажів, кур’єр може проінформувати відправника щодо фактичного часу його відправлення.

Для виклику кур’єра зв’яжіться, будь ласка, з нашим контакт-центром:

по телефону: +38 (044) 363-20-20.

E-mail: call_center@elin.kiev.ua

 

ВАНТАЖНІ АВІАПЕРЕВЕЗЕННЯ

Відділ авіавантажних перевезень ТОВ Фірма “ЕЛІН Лтд” пропонує послуги з міжнародних авіаперевезень за технологією «від аеропорту до аеропорту»  до найближчого  міжнародного аеропорту одержувача. Для Вашої зручності та прискорення доставки вантажу, Ви можете замовити послугу виїзду автомобіля компанії до Вашого складу або офісу у Вашому місті та доставки його до ДМА Бориспіль. За бажанням відправника, ми маємо можливість провести декларування вантажу та його митне оформлення. Після виконання всіх митних процедур вантаж буде відправлений у зазначений аеропорт. Послуга доставки вважається виконаною в момент прибуття вантажу в країну призначення. Митне очищення вантажу  та його доставка зі  складу аеропорту здійснюється вантажоотримувачем самостійно.

“ЕЛІН Лтд” має сертифікат на право продажу авіаційних перевезень № АВ0004, виданий «Міністерством транспорту і зв’язку» та має статус агента найбільших авіакомпаній, які надають свої послуги на ринку України: British Airways, Turkish Cargo, Air France KLM Cargo, Ukraine International Airlines (МАУ), Polish Airlines (LOT), Air Arabia, ElAL Cargo, Air Baltic, Fly Dubai, DHL Aviation, Swiss World Cargo та інші.

 • Тарифи на перевезення формуються індивідуально під кожен запит клієнта, де враховується вартість, термін доставки та маршрут;
 • Відстеження вантажу на всьому шляху проходження до місця призначення;
 • Для сервісу передбачено надання послуг по декларуванню та митному оформленню вантажу;
 • Можливість зберігання Вашого вантажу на складі “ЕЛІН Лтд”;

Для більш детальної інформації звертайтесь, будь ласка, до відділу Вантажних авіаперевезень по телефону:

Тел.: +38 (044) 364-06 83

E-mail: cargo@elin.kiev.ua

 

ВАНТАЖНІ АВТОПЕРЕВЕЗЕННЯ В МЕЖАХ УКРАЇНИ

ТОВ Фірма “Елін Лтд”  успішно працює на ринку вантажних автоперевезень по території України з 1993 року.

Наш автопарк розрахований на автоперевезення всіх видів вантажів, в тому числі негабаритних.

Перевезення габаритних вантажів здійснюється на вантажному транспорті різного призначення вагою від 100 кг до  4,5 тони, та в об’ємній вазі від 1,5 м3 до 23 м3.

Ми пропонуємо високу якість послуг, прийнятні ціни та професійну підтримку в організації перевезень від моменту замовлення транспортування до місця призначення.
За більш детальною інформацією просимо Вас звернутися до нашого контакт центру.

На жаль території ООС – не обслуговуємо.

Для більш детальної інформації звертайтесь, будь ласка, до відділу Вантажних автоперевезень по телефону:

Тел.: +38  (044) 364-06 83

E-mail: cargo@elin.kiev.ua

 

 

МИТНО-БРОКЕРСЬКІ ПОСЛУГИ

Компанія ТОВ Фірма”ЕЛІН Лтд” вже понад 25 років надає повний комплекс послуг з митного оформлення вантажів для юридичних та фізичних осіб.

Для здійснення операцій з декларування ТОВ Фірма”ЕЛІН Лтд” має відповідний Дозвіл на здійснення митної брокерської діяльності і входить до реєстру офіційних митних брокерів України.

Наші фахівці надають консультації з питань митного оформлення експортних та імпортних вантажів при їх переміщенні через митний кордон України.

Компанія ТОВ Фірма”ЕЛІН Лтд” пропонує широкий спектр послуг з митного оформлення:

 • декларування та митне оформлення вантажів в режимі імпорт, експорт, транзит та інше;
 • визначення коду товару за УКТЗЕД;
 • визначення митної вартості товару;
 • розрахунок усіх митних платежів;
 • консультаційні послуги на всіх етапах ЗЕД;

 

З тарифами за послуги з митного оформлення вантажів Ви можете ознайомитися в розділі тарифи.

Зв’язатись з нашими агентами з митного оформлення Ви можете за вказаними нижче номерами телефонів або e-mail:

Тел.: +38 (044) 364-06-85 /86

E-mail: brokerinfo@elin.kiev.ua

Для зручності клієнтів агенти з митного оформлення підготують і здійснять допомогу в оформленні супровідних, дозвільних документів, складанні митної декларації, що сприятиме прискоренню процесу митного оформлення та забезпечення швидкої і ефективної доставки.

 

Перелік товарів, вивезення (пересилання) яких громадянами за межі митної території України не допускається, затверджений постановою Кабінету Мiнiстрiв України вiд 28 травня 2012 р. N 468. Детальніше.

 Порядок вивезення (пересилання) за межі митної території України громадянами дорогоцінних металів (за винятком банківських металів, пам’ятних та ювілейних монет України із дорогоцінних металів), дорогоцінного каміння та виробів із них, а також культурних цінностей з метою їх відчуження, затверджений постановою Кабінету Мiнiстрiв України від 21 травня 2012 р. N 448.  Детальніше.

 Iнструкцiя про переміщення готівки i банківських металів через митний кордон України, затверджена постановою Правління Національного банку України від 27 травня 2008 р. N 148.  Детальніше.

Порядок вивезення (у тому числі шляхом пересилання) культурних цінностей визначається Законом України «Про вивезення, ввезення та повернення культурних цінностей» від 21.09.1999 N 1068-XIV Детальніше.

та Інструкцією про порядок оформлення права на вивезення, тимчасове вивезення культурних цінностей та контролю за їх переміщенням через державний кордон України, затвердженою наказом Міністерства культури і мистецтв України від 22.04.2002 N 258.  Детальніше.

  

Список  предметів, заборонених до переміщення (пересилання) в міжнародних експрес-відправленнях:

Згідно із ч.1 ст.235 Митного кодексу України від 13 березня 2012 року N4495 – VI зі змінами та доповненнями (далі – МКУ) забороняється переміщення (пересилання) в міжнародних поштових та експрес-відправленнях:

 • товарів, заборонених МКУ та іншими законодавчими актами України відповідно до ввезення на митну територію України або вивезення з цієї території;
 • товарів, відправлених з порушенням митних правил;
 • товарів, щодо яких відсутні відповідні дозвільні документи, у разі застосування заходів нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності;
 • товарів, які за результатами проведення видів контролю, зазначених у ч.1 ст.319 МКУ, не можуть бути пропущені через митний кордон України;
 • товарів (одяг, взуття тощо), що були у використанні та перебувають у брудному стані, які за своїми ознаками можуть становити небезпеку для працівників поштового зв’язку, без документів про проведену фумігацію;
 • товарів, що підпадають під визначення 1 – 24 груп УКТ ЗЕД, які переміщуються (пересилаються) на адресу громадян, крім продуктів харчування загальною вагою не більше 10 кілограмів в упаковці виробника.
  Стаття 235 Митного кодексу України. Заборони та обмеження щодо переміщення (пересилання) окремих видів товарів у міжнародних поштових та експрес-відправленнях.  Детальніше.

Заборонено переміщення у всіх категоріях відправлень:

 • дозволів на право носіння зброї, трудових книжок, військових квитків, документів, що посвідчують особу, окрім паспортів громадянина України для виїзду за кордон;
 • предметів, які становлять національне, історичне або культурне надбання українського народу, що визначається відповідно до законів України;
 • наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів або фальсифікованих лікарських засобів;
 • предметів непристойного чи аморального характеру;
 • контрафактних товарів і піратських копій;
 • вибухових, займистих чи інших небезпечних речей, а також радіоактивних матеріалів;
 • вогнепальної зброї і боєприпаси до неї, холодної зброї та інших предметів, спеціально призначених для нападу та оборони (кастети, стилети, балончики з рідиною паралітичної дії тощо)
 • неспоряджених вибухових пристроїв і боєприпасів, у тому числі неспоряджених гранат, снарядів та інших аналогічних предметів, а також муляжів таких пристроїв;
 • живих тварин;
 • спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації, перелік яких визначається Кабінетом Міністрів України.